Kolory aury – ważne informacje

Wielu ludzi pyta o aurę koloru znaczeń. Jakie są znaczenia kolorów aury? Jak interpretujesz aury? Co oznacza każdy kolor w aurze? Każdy i wszystko ma aurę. Nasza aura jest wypełniona kolorami, które odzwierciedlają i przedstawiają każdy z aspektów siebie. Te kolory mówią wszystko o nas i mogą być interpretowane, ponieważ każdy kolor ma znaczenie. Psychiczne odczyty można podawać poprzez odczyty aury, a tutaj znajdziesz informacje o Aurach i znaczeniach, są to niektóre interpretacje kolorów, które można zobaczyć w naszych Aurach. Miejmy nadzieję, że pomogą Ci uzyskać bardziej zrozumiałe informacje o czytaniu Auric.

Fiolet: odnosi się do korony, szyszynki i układu nerwowego. Najbardziej wrażliwa i najmądrzejsza z kolorów. Jest to intuicyjny kolor w aurze i ukazuje psychiczną moc dopasowania się do siebie. Intuicyjny, wizjonerski, futurystyczny, idealistyczny, artystyczny, magiczny. Ciepło, transmutacja, mieszanie serca i umysłu, fizyczne z duchową, niezależnością, intuicją, dynamiczną (i ważną) działalnością snów i może odzwierciedlać tego, kto szuka.

Na kolory twojej aury wpływają również energie innych osób. Często ma inną kolorystykę w twoich aurach. Na przykład zielony kolor aury może oznaczać wiele rzeczy. Jeśli matka chce, aby jej córka wyrosła na określoną kobietę, matka może umieścić swój własny odcień zielonej energii w aurze córki. Czytanie aury lub czytanie jasnowidzy może wskazywać, że aura córki zawiera zielony i że kolor zielony aury oznacza coś zupełnie innego niż to, czego można się spodziewać. Posiadanie energii innej osoby w takiej aurze może powodować wiele problemów, w tym zamieszanie, wewnętrzne niepokoje, a nawet problemy zdrowotne.

W relacjach: ci napędzani, często pracoholiczni Zieloni mogą nie być w domu dużo, więc wolą partnerów będących niezależnymi i samodzielnymi. Zieloni muszą być w stanie szanować i poczuć intelektualnie stymulowane przez swoich kolegów. Wymagają wysokiego poziomu honoru i uczciwości od swoich partnerów. Ich partnerzy muszą szanować ich, pieniądze, plany i pomysły oraz poświęcenie ich pracy.

Fizyczna rodzina kolorów aury - CZERWONY, POMARAŃCZOWY, MAGENTA, ŻÓŁTA i FIZYCZNY TAN - kierują się swoimi wskazówkami ze środowiska fizycznego. Czerwoni, pomarańcze i magenty odnoszą się do świata, oddziałując na nie fizycznie. Ich rzeczywistość jest namacalna i polegają głównie na ich 5 zmysłach, aby poinformować ich o swoich doświadczeniach; Muszą widzieć, usłyszeć, smakować, dotykać i zapachu rzeczy, aby w nie wierzyć. Czerwoni,

Pomarańcze i Magentas wszyscy lubią naciskać na rzeczywistość, w swój własny sposób.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory aury - symbolika

Kolory aury jakie mają ludzie. Znaczenia. Umysł