Kolory aury jakie mają ludzie. Znaczenia. Umysł

Jakie kolory otaczają się mówią o tym, kim jesteś, chociaż nie zdajesz sobie z tego sprawy. Czy nie zauważyłeś, że wszyscy jesteśmy przyciągani do pewnych kolorów, a my odwracamy się od innych? Cóż, niektórzy uważają, że istnieją bardzo dobre, ale nieświadome powody.

Chociaż niektóre kolory mają znaczenie ogólne, kolory te mogą oznaczać coś zupełnie innego dla Ciebie. Będziesz musiał się dowiedzieć, co każdy kolor (lub kombinacja kolorów) oznacza dla Ciebie. Na przykład niektórzy ludzie postrzegają ból jako czerwone zapalenie, a inni widzą to jako czarną plamę. Różowy może oznaczać miłość do jednej osoby i nieśmiałość do drugiego. Widząc aurę, czuję to emocjonalnie. Opisz kolor, który widzisz w taki sposób, w jaki się czujesz.

Trzymaj środek zadrukowanego zdjęcia bezpośrednio do nosa. Powinien być rozmyty. Skoncentruj się tak, jakbyś patrzył przez oddalony obraz. Bardzo powoli przesuń obraz z dala od twarzy, aż dwa kwadraty nad obrazem zamienią się w trzy kwadraty. Jeśli widzisz cztery kwadraty, przesuń obraz dalej od twarzy, aż zobaczysz trzy kwadraty. Jeśli widzisz jedno lub dwa kwadraty, zacznij od nowa!

Po 30 sekundach analizuj otoczenie z peryferyjną wizją, a jednocześnie patrząc na to samo miejsce. Kontynuowanie koncentracji jest najważniejsze. Oprzeć się pokusie rozejrzyj się. Powinieneś zobaczyć, że tło w pobliżu osoby jest jaśniejsze i ma inny kolor niż tło dalej. To twoja własna postać aury. Im dłużej koncentrujesz się, tym lepiej ją zobaczysz. Pamiętaj, że koncentracja w jednym miejscu zwiększa wrażliwość, gromadząc efekt drgań aury, które docierają do twoich oczu.

Czerwone, niebieskie i żółte są kolorami podstawowymi, wszystkie inne kolory, które można zobaczyć są kombinacją tych trzech kolorów, nadal uważam, że jest to naprawdę niesamowite. Możesz zaznajomić się z tymi kolorami w medytacji kolorystycznej lub aurze, świadomie wybierając takie kolory lub dowolną liczbę sposobów - niech Twoja intuicja poprowadzi cię tutaj, co Ci najbardziej odpowiada.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory aury - symbolika

Kolory aury – ważne informacje