Kolory aury - symbolika

Aura to pole energetyczne, które otacza wszystkie żyjące rzeczy, a czasami nieożywione przedmioty, takie jak kryształy. To ciągle zmieniające się pole siłowe jest znane jako aura. Po raz pierwszy nauka faktycznie wspiera przedmiot o charakterze ezoterycznym w tym, że emanacje elektryczne lub pola energetyczne mogą być wykrywane i mierzone. W tym artykule omówimy kolory aur i ich znaczenia.

Jeśli osoba przeszła obok siebie, bardzo blisko Ciebie, mogą nieumyślnie ukraść część swojej energii. Jeśli ktoś nagle sięga i chwyta za ramię, przerywają przepływ energii wokół ciała. Przykładem może być czas, kiedy rozmawiałeś z kimś i myślałeś, że stoją blisko Ciebie. Może nawet pomyślałeś o sobie, Są w mojej przestrzeni ", a potem cofałeś się. Nawet takie niewielkie wtargnięcie do twojej aury lub "przestrzeni" może zakłócać Twój osobisty przepływ energii i może poczuć się jak jesteś sfalcowany.

Jeśli chodzi o kolory aury, potrzebne są następujące informacje. Twoja aura może zawierać dowolną z milionów odmian barw we wszechświecie. Kolor Aury oparty jest na częstotliwości (cyklach / sekundach) energii światła. Nieustannie zmienia kolory, a każdy odcień wpływa na znaczenie kolorów aury. Twój nastrój, to, co robisz i poziom fizyczny, emocjonalny, umysłowy i duchowy wszystko determinują kolory twojej aury w danym momencie. Więc nie jest łatwo wycisnąć aurę kolorów, co oznacza kolor aury oznaczający kod koloru. Mając to na uwadze, nadal można klasyfikować kolory aury zgodnie z tym, co generalnie oznaczają. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie są kolory ciała aurycznego, konkretne znaki kolorów i miejsca, w których znajdują się kolory w aurze. Pomoże to lepiej zrozumieć ich znaczenie.

Fizyczna aura ciała, która jest emanacją wszystkich cząstek zorganizowanej materii, może być obserwowana podczas snu bez ingerencji pozostałych dwóch, gdy duch i ciało astralne wycofują się. Jest wtedy postrzegana jako biaława i przezroczysta (jak gdyby była wykonana z włókien ciągłych włosów), jeśli ciało jest zdrowe lub zakrzywione opadłe włókna, jeśli ciało jest chore. Aura astralna aura, mniej spóźniona niż aury innych ciał, jest prawie niezmienna. Żaden z nich nie jest jednak porównywalny do duchowej aury, która intensywnością i różnorodnością kolorów wiernie określa naturę jej wibracji.

Czarny, biały, srebrny i czarny złoty nie jest kolorem, ale brakiem światła. Niemniej czasami aura pokazuje ciemne chmury. Są to zazwyczaj depresja, negatywność i brak energii. Ciężkie przymknięcie czarnego oznacza nienawiść, złość i mściwą dyspozycję. Białość wskazuje na odwrót i jest oznaką czystości serca, dobrego charakteru i pozytywnej postawy. Kiedy biały jest postrzegany jako promienie w dowolnym z kolorów auricznych, dodaje bogactwo do aury i wykazuje wysoki stopień duchowego osiągnięcia. Srebro wyraża duchową szczerość, a także szybkie myślenie, zwinność umysłową iw mniejszym stopniu humor. Złoto jest uważane przez niektórych za kolor ochrony.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory aury jakie mają ludzie. Znaczenia. Umysł

Kolory aury – ważne informacje